• E-Mail Adresimiz

  info@unerlojistik.com

 • Çağrı Merkezimiz

  +90 850 346 86 37

  +90 505 429 48 36

  +90 216 395 10 70

 • Çalışma Saatlerimiz

  Hafta içi: 09:00 - 19:00

  Hafta sonu:10:00-18.00

06

Kas

2019

Türkiye’den Amerika’ya Ev Eşyası Taşıma

By, uluslarararası nakliyat Blog Comments: no comments

Türkiye’den Amerika’ya Ev Eşyası Taşıma

 

Uluslararası Eşya Taşıma Fiyatları
Türkiyeden amerikaya ev taşıma

Türkiye’den Amerika’ya ev eşyası taşımak ABD’de yaşamak elbette birçok kişi için heyecan verici olsa gerek. Dünyanın en zengin ve ekonomik refahın en yüksek ülkesi olan ABD’de yeni bir yaşam kurmanın en iyi alternatiflerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Canlı ekonomisi ile geniş iş olanaklarının bulunduğu, para kazanmanın kolay olduğu, hayat pahalılığı ile kazanılabilecek para arasında denge olduğu çok büyük bir ülke olan ABD size çok çeşitli kapılar açar. ABD’ye yaşamaya karar verdiyseniz, Türkiye’den Amerika’ya Ev Eşyası Taşıma işi gözünüzde çok büyüyebilir. Eşyanızın karadan denizden çok çeşitli aşamalar geçerek yeni evinize eksiksiz ve tam olarak ulaşması için doğru planlama ve doğru şirket seçimi önemlidir.

Şirket Seçimi Önemli

ABD’nin kilometrelerce uzakta bir ülke olduğu dikkate alındığında şüphesiz ki dikkat etmeniz gereken en önemli husus eşyalarının doğru paketlendisidir. Eğer paketleme işini kendiniz yapmak istiyorsanız bu konuda iyi araştırma yapmanız gerekir. Doğru paketleme konusunda internette bulabileceğiniz her türlü yazı ve videoyu inceleyiniz. Ancak şu unutulmamalıdır ki Türkiye’den Amerika’ya Ev Eşyası Taşıma işini yurtiçinde yapılan nakliye işlerinde farklı değerlendirmek gerektiği açıktır. Sizin yapacağınız paketleme maliyetleri azaltıcı bir unsur olsa da eşyanız ciddi bir risk altındadır. Doğru paketleme yapmadığınız takdirde eşyalarınız ciddi şekilde zarar görebilir. Dolayısıyla pek çok insanın yaptığı gibi eşyalarınızı profesyonel kişilere bırakmak en akıllıca yöntemdir. Bizim yapmamız gereken şey ise doğru şirkete karar vermektir.

Amerika’ya Eşyamı Nasıl Taşıta bilirim?

Türkiye’den Amerika’ya nakliye Taşıma planlaması yaparken doğru şirket için detaylı araştırma yapmanızda yarar vardır. Özellikle ABD konusunda uzmanlaşmış ve daha çok ABD’ye giden müşteriler ile çalışan şirketlere yönelmenizde fayda var. Şirket profili iyi analiz edilmeli ve mutlak suretle referanslar iyi araştırmalıdır. Özenle seçtiğiniz ve belki de büyük paralar ödeyeceğiniz bir faaliyette yanlış şirket seçimi yapmanız sizi tarifsiz zararlara sokabilir. Maddi ve manevi değeri büyük eşyalarınız için özel notlar kullanmanız ve kırılma riski yüksek gördükleriniz için mutlak surette ilgilileri bilgilendirmeniz sizi çok çeşitli olumsuz sonuçlardan koruyacak ve içinizi rahatlatacaktır.

 

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


WhatsApp WhatsApp Canlı Destek