• E-Mail Adresimiz

  info@unerlojistik.com

 • Çağrı Merkezimiz

  +90 850 346 86 37

  +90 505 429 48 36

  +90 216 395 10 70

 • Çalışma Saatlerimiz

  Hafta içi: 09:00 - 19:00

  Hafta sonu:10:00-18.00

07

Eyl

2019

Türkiye’den Belçika’ya Ev Eşyası Taşıma

By, uluslarararası nakliyat Blog Comments: no comments

Türkiye’den Belçika’ya Ev Eşyası Taşıma

Türkiye’den Belçika’ya Ev Eşyası Taşıma

Türkiye’den Belçika’ya Eşya Gönderme

Uluslararası ya da deniz aşırı ülkelere taşınmak isteyebilirsiniz. Bu durum eskisi kadar zor ya da imkansız değildir. Türkiye’den Belçika’ya ev eşyası taşıma Fakat taşınacağınız zaman nakliye sektöründe uzmanlaşmış profesyonel ekip ve ekipmanlara sahip olan bir firma ile anlaşmalısınız. Ayrıca seçeceğiniz firmanın uluslararası sertifikaları ve yasal üyelikleri olması gerekmektedir. Böylece Türkiye’den Belçika’ya ev eşyası taşıma işlemlerinizin ne kadar kolay ve zahmetsiz olacağını görebilirsiniz. Tüm bu ayrıcalıklara sahip bir firma olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Siz müşterilerimize en uygun fiyat seçenekleri ile kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Türkiye’den Belçika’ya Ev Taşıma Aşamaları

Teknolojinin sürekli olarak gelişmesi ve değişmesi ile son teknoloji nakliyat araçlarımız ve alanında uzman profesyonel ekibimiz ile beklentilerinizi karşılamayı hedefliyoruz.Türkiye’den Belçika’ya ev eşyası taşımasüreci içerisinde ilk olarak yapmanız gereken ülkemizde bulunan Belçika konsolosluğundan izin almaktır. Başvurunuz esnasında bazı evrakları önceden bulundurmanız işlemlerinizi hızlandıracaktır. Bundan sonraki aşamalarda ise gerekli takipleri yapmanız gerekmektedir. Bizler nakliyat firması olarak sizlere tüm bu aşamalarda yardımcı olacak ve doğru yolu göstereceğiz.

Firmamız aynı kaliteyi ve titizliği gerek eşyaların paketlenmesinde gerek taşınma sürecinde gerek evrak ve gümrükleme işlemlerinde gerekse iletişim ve koordinasyonda da gösterecektir. Bu süreci yakından takip eden firmamız, teslimat süresini en kısa süreye indirmek için gerekli işlemleri halleder.Bunun yanı sıra eşyalarınız sigorta ile güvencemiz altına alınır ve gümrükte cezai işleme alınabilecek tüm etkenleri ortadan kaldırır.Vermiş olduğumuz hizmetler ve taşınma süreci siz değerli müşterilerimiz gündelik yaşantısına devam ederek takip edilir.

Türkiye’den Belçika’ya Eşya Gönderme

Türkiye’den Belçika’ya eşya göndermek ya da Türkiye’den Belçika’ya ev taşımak istediğinizde dikkat edilmesi gereken birden fazla husus bulunur. Bu hususlara dayanarak;

 • Taşınmadan önce taşınacağınız ülke hakkında bilgi sahibi olun,
 • Nakliyeci firmanın kurumsallığına ve tecrübesine dikkat edin,
 • Ev taşırken sigorta hizmeti veren taşımacılık firmalarını tercih edin,
 • Gümrük ihlalleri hakkında araştırmalar yapın,
 • Sizden istenen evrakları toplayarak onay almaya gidin,
 • Tüm işlemleriniz tamamlandıktan sonra biletinizi almayı tercih edin,
 • Bunun yanı sıra danışmanlık hizmeti veren kurumları tercih edin.

Bu tip hususlara dikkat ettiğiniz taktirde sorunsuz bir şekilde eşyalarınızın güvenle taşınmasını sağlarsınız. Bizler bu süreçte sizlere destek olmak ve beklediğiniz kaliteli hizmeti vermek için buradayız.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


WhatsApp WhatsApp Canlı Destek