• E-Mail Adresimiz

  info@unerlojistik.com

 • Çağrı Merkezimiz

  +90 850 346 86 37

  +90 505 429 48 36

  +90 216 395 10 70

 • Çalışma Saatlerimiz

  Hafta içi: 09:00 - 19:00

  Hafta sonu:10:00-18.00

01

Tem

2019

Türkiye’den Fransa’ya Evden Eve Nakliyat

By, uluslarararası nakliyat Blog Comments: no comments

Türkiye’den Fransa’ya Evden Eve Nakliyat

Türkiye’den Fransa’ya Ev Taşıma

  Türkiye’den Fransa’ya ev eşyası taşıma, Teknolojinin gelişmesi ve ulaşım araçlarının değişmesi ile günümüzde artık dünyanın küçüldüğünü söyleyebiliriz. Başka ülkelere gidip yaşamak eskiden olduğundan çok daha kolay bir hal aldı. Kişinin tek başına gitmesi kolay fakat konu eşya taşınması olduğunda birtakım problemler gün yüzüne çıkabiliyor. Yine de bu süreci doğru şekilde yaparsanız, anında sonuç alabilirsiniz. Tabi ki Türkiye’den Fransa’ya ev eşyası taşıma işlemlerinde ilgili ülkeden izin almanız gerekmektedir. Fakat nakliye ve gümrük işlemleri ise eskisinden çok daha hızlı ve doğru şekilde yapılabiliyor. Bizler tüm bu aşamalarda eşyalarınızı güvenle ve hızlı bir şekilde sizlere teslim etmekteyiz.

Türkiye’den Fransa’ya Ev Taşıma Aşamaları

Türkiye’den Fransa’ya ev taşımak istediğinizde ilk olarak yapmanız gereken ülkemizde yer alan Fransa konsolosluğuna başvuru yapmaktır. Bu başvuru oturma izni ve ev eşyalarınızı götürmek için gereklidir. Tüm bu işlemler için sizden birtakım evraklar istenecektir. Evrakları hazırlayarak gittiğinizde izinler genellikle hızlı bir şekilde çıkmaktadır.Daha sonraki işlem aşamalarını doğru bir şekilde takip etmek gerekmektedir. Bu hususta sizlere yardımcı olmak bizim görevimizdir. Yalnızca bir nakliye firması değil, bizi çözüm ortağınız olarak görebilirsiniz. İşlemlerinizi en doğru şekilde gerçekleştirmek adına elimizden gelen çabayı göstermekteyiz. Böylece gönlünüz rahat bir şekilde Fransa’da yaşamınıza devam edebilirsiniz.

Türkiye’den Fransa’ya Ev Taşıma Paketleme

Yapılan işlemlerden sonra alınan onay eşyalarınızın toplanması ile devam eden bir süreçtir. Bu durum ise bizim uzmanlık alanımızdır. Tüm eşyalarınızın çeşitlerine göre tarafımızca paketlenir ve listelenerek araçlarımızın içerisine yerleştirilir. Titizlikle paketlenen eşyalarınız uzun bir yolculuğa hazır hale getirilecektir. Eşyalarınızın toparlanması, demonte işlemlerinin yapılması firmamıza aittir.Türkiye’den Fransa’ya ev taşımak için aşamaların pek çoğu neredeyse bitti diyebiliriz. Sırada eşyalarının gümrük çıkışlarının yapılması var. Alınan izin belgeleri sonucunda tüm eşyalarınız istif edilecek ve gümrük memurunun istediği şekilde tarafımızca yerleştirilmiş olacaktır. Gümrük işlemleri alanında uzman ekibimiz tarafından yapılır. Böylece gümrük geçişleri oldukça hızlı bir şekilde halledilir.

Bu uzun yolculuk sonrasında eşyalarınız güvenli bir şekilde size teslim edilecektir. Eşyalar araçların içerisinden evinize taşınarak kurulumu ekibimizce yapılmaktadır. Ayrıca müşterilerimizin hizmet beklentileri dahilinde hareket etmekteyiz. Müşteri memnuniyeti ile hareket ederek tüm müşterilerimizalacağı hizmeti ve ödeyeceği hizmet bedelini daha en başından bilmekte ve belirlemektedir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


WhatsApp WhatsApp Canlı Destek