• E-Mail Adresimiz

  info@unerlojistik.com

 • Çağrı Merkezimiz

  +90 850 346 86 37

  +90 505 429 48 36

  +90 216 395 10 70

 • Çalışma Saatlerimiz

  Hafta içi: 09:00 - 19:00

  Hafta sonu:10:00-18.00

19

Ağu

2018

Türkiye’den Kıbrıs’a Ev Taşıma

By, uluslarararası nakliyat Blog Comments: one comment

Türkiye’den Kıbrıs’a Ev Taşıma

Türkiye Kıbrıs ev taşıma

Türkiye Kıbrıs ev taşıma ev ya da ofis eşyalarınızı hızlı bir şekilde Kıbrıs’ a göndermek mi istiyorsunuz? O zaman yapmanız gereken ilk adım firmamızla iletişime geçmek. Çünkü biz firma olarak en kısa süre içerisinde eşyanızı Kıbrıs’ta belirttiğiniz adrese ulaştırabiliyoruz. Yapacağınız işlem sitemiz üzerinden ya da telefonla bize ulaşarak ayrıntıları aktarmanız. Sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda sizi adresinizde ziyaret ederek durumun ayrıntılı bir şekilde ele alınması gerçekleştirilir. Biz Uluslar arası nakliyat işlemlerinde hizmete başlamadan önce birebir görüşmekten yanayız. Çünkü bizim planlı çalışmamız ve sizin kafanızdaki soru işaretlerinin giderilmesi için bu şarttır.

Firmamız Türkiye’den Kıbrıs’ a ev taşıma hizmeti konusunda size en etkin hizmet veren ve en popüler markalardan bir tanesidir. Bugün geldiğimiz noktada dünyanın birçok ülkesine hızlı bir şekilde eşya taşıma hizmeti sağlayabiliriz. Türkiye ve yurtdışı şubelerimizle birlikte siz değerli müşterilerimize sorunsuz bir hizmet sağlıyoruz.

Kıbrıs’ a eşyaların ulaştırılması deniz üzerinden ve kargo gemileri ile yapılmaktadır. Eğer ki eşyalarınızın denizden değil de havadan taşınmasını istiyorsanız biz firma olarak İstanbul üzerinden eşyalarınızı Kıbrıs’ a ulaştırıyoruz.

Uluslararası bir nakliyat firması olarak her zaman müşteri memnuniyetine önem verdik ve vermeye de devam ediyoruz. Hizmet politikamız yalnız Türkiye içinde değil tüm dünyada geçerlidir bunun içinde her daim övgü dolu sözler alıyoruz.

Kıbrıs bilindiği üzere ülkemize yakın olan ve vize istemeyen bir ada ülkesidir. Dolayısıyla burada Kıbrıs’ a eşya taşıma diğer Avrupa ülkelerine göre daha kısa sürede tamamlanmaktadır. İki ülke arasında 815 km’lik bir mesafe vardır ve bunun içinde eşyaların taşınması belli bir süre almaktadır. İster turistik amaçlı isterseniz eşya taşıma da olsun firmamızdan talep edilecek nakliyat hizmetinde size planlı bir çalışma sunulmaktadır.

Türkiye’den Kıbrıs’a ev eşyası nasıl taşınır?

Bu işi yaparken hiçbir zaman daha ucuza kaçacağım düşüncesinde olmamak gerekir. Çünkü uluslararası taşımacılık profesyonellik gerektirir. Seçeceğiniz firma bu işi daha önce yapmamış ya da az yapmış ise eşyalarınızın yolculuk sırasında zarar görmesi söz konusu olabilecektir. Biz firma olarak bugüne kadar Kıbrıs’ a yüzlerce nakliyat işlemi sağladık ve sağlamaya devam ediyoruz. Bunun içinde bu işi yaparken her zaman profesyonel olmaya özen gösterdik.

Comments
 1. medine

  merhaba mersinden kıbrısa ev taşımak istiyoruz, ortalama bir fiyat verebilir misiniz?

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


WhatsApp WhatsApp Canlı Destek