• E-Mail Adresimiz

  info@unerlojistik.com

 • Çağrı Merkezimiz

  +90 850 346 86 37

  +90 505 429 48 36

  +90 216 395 10 70

 • Çalışma Saatlerimiz

  Hafta içi: 09:00 - 19:00

  Hafta sonu:10:00-18.00

11

Tem

2019

Uluslararası Eşya Taşıma Fiyatları

By, uluslarararası nakliyat Blog Comments: no comments

Uluslararası Eşya Taşıma Fiyatları

 

Uluslararası Eşya Taşıma Fiyatları
Uluslararası Eşya Taşıma Fiyatları

Uluslararası Eşya Taşıma Fiyatları Yeni bir ülkeye yerleşmenin arifesinde en önemli sorunlardan birisi şüphesiz uluslararası eşya taşıma fiyatlarındaki yüksekliktir. Gideceğimiz ülkenin para birimiyle yaptığımız hesaplamalar bizi astronomik fiyatlara götürür ve çoğu zamana hiç eşya götürmeyip tüm eşyayı yerleşeceğimiz ülkeden mi alsak sorusu ile karşılaşırız. Özellikle Avrupa ve Amerika’ya yönelik eşya taşıma maliyetlerinin yüksekliği daha o ülkelere yerleşmeden ve para kazanmaya başlamadan bizi ciddi mali açmazlara sürükleyebilir. Benzer maliyetleri hele ki Türkiye ile kıyaslandığımızı düşünürsek uluslararası ev eşyası taşıma fiyatları olarak bakıldığında yüksekliği karşısında büyük bir servet ödeyeceğimizi düşünür ve kaygılanırız.

Eşya Taşıma Bütçemi Nasıl Ayarlamalıyım?

Yurt dışına yerleşmeye karar veren pek çok birey genellikle götüreceği eşyaları özenle seçer ve mümkün olduğu kadar gereksiz olanları götürmemeye çalışır. Bu durumun doğal bir sonucu olarak seçilen eşyalar çok değerlidir ve kesinlikle onlara zarar gelmesi istenmez. Tabii ki götürülecek eşyanın miktarı ve değeri, uluslararası ev eşyası taşıma fiyatları ile doğru orantılıdır. Komşu bir ülkeye taşınma maliyeti ile bulunduğunuz ülkeden kilometrelerce uzak bir ülkeye taşınmak için ödeyecek para arasında uçurum olabilir. Bu noktadaki temel açmazın en kaliteli hizmet ile en ucuz maliyet arasında olacaktır. Burada verebileceğiniz en doğru karar taşıyacağınız eşyaların maddi ve manevi değeri ile ilgilidir. Evinizin olmazsa olmaz bir eşyasını güvenli bir şekilde taşımak için en güvenilir şirketi yüksek maliyete rağmen tercih etmeli, bu konuda kesemizin ağzını açmaktan çekinmemeliyiz.

Doğru Eşya Taşıma Fiyatını nasıl bulabilirim?

En doğru fiyat ile en yüksel kaliteyi nasıl elde edebilirim? Sorusu cevaplayacak en sihirli sözcük eşya taşıma işindeki gözlemlenmesi gereken profesyonelliktir. Öncelikle Türkiye’ye birçok şirket tarafından profesyonel yapılmayan nakliye işi ile uluslararası eşya taşıyan şirketlerin hizmetleri arasında belirgin bir kalite farkı vardır. Temelde uluslararası ev eşyası taşıma fiyatları konusunda yanılgı burada başlar. Hesaplamalar Türkiye fiyatları üzerinden yapılır ve genellikle yanıltıcı fiyat tahminlerine ulaşılır. Ancak Uluslararası bir eşya taşıma işlemi taşıma yapılacak ülke üzerinden yapılmalıdır ve ödenecek para ise gidilecek ülkenin yaşam standartları üzerinden değerlendirilmelidir. Eğer bu noktayı tam olarak anlayabildiysek aslında fiyat teklifleri ve şirket profilleri üzerinde en doğru fiyatı bulmak zor değildir ve birçok uluslararası firma eşya güveliği konusunda size tam sigorta sağlayacak ve sizi asla üzmeyecektir.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


WhatsApp WhatsApp Canlı Destek