• E-Mail Adresimiz

  info@unerlojistik.com

 • Çağrı Merkezimiz

  +90 850 346 86 37

  +90 505 429 48 36

  +90 216 395 10 70

 • Çalışma Saatlerimiz

  Hafta içi: 09:00 - 19:00

  Hafta sonu:10:00-18.00

07

Ağu

2018

Uluslararası Nakliye Ücretleri

By, uluslarararası nakliyat Blog Comments: one comment

Uluslararası Nakliye Ücretleri

Uluslararası nakliye ücretleri ulaşım çok geniş bir alanı kapsayan hizmettir. Özellikle uluslararası işlerde nakliyat konusu hem detaylı hem de stresli bir süreci kapsar. Biz Üner Lojistik olarak müşterilerimizin uluslararası nakliyat sürecinde canlarının sıkılmaması ve gönderilerinin eksik ve hatasız bir şekilde ulaştırılması için elimizden gelenin en iyisini yaparız. Bu işlemi profesyonel bir şekilde gerçekleştirirken Uluslararası nakliye ücretlerini de her zaman en uygun düzeyde tuttuk.

Ülkemizden başka bir ülkeye taşınırken ya da ürünlerinizin taşınmasını sağlarken beklemediğiniz vergiler ve masraflar sizi bunaltabilir. Bu nedenle de bu işi ilk kez yapan firmalardan uzak durmanızda fayda vardır. Çünkü standart bir taşımacılığın üzerinde çözümler gerektirir.

Uluslararası nakliye ücretlerine değinmeden önce işin pratiğine değinmenin faydalı olduğu kanaatini taşıyoruz. Yani paketleme ile başlayan süreç taşıma yolculuk ve teslimat şeklinde devam eder. Bu süreç içerisinde paketleme doğru yapılmamış olursa eşyalar ya da ürünler ister istemez yolculuk esnasında deforme olacaktır ya da bu riskle karşı karşıyadır. Bunun için sürecin kontrollü bir şekilde gerçekleşmesini istiyorsanız paketlemeye önem vermek zorundasınız.

Uluslararası taşımacılıkta paketleme taşınacak olan ürünün türüne göre değişiklik göstermektedir. Taşınacak ürün küçük ise koli ambalaj şeklinde yapılır büyük parçalarda ise karton, telefon ya da balonlu poşetler kullanılmaktadır.

Uluslararası taşımacılıkta standart evden eve nakliyat hizmetinin farklı noktalar vardır. Burada uluslararası nakliyat ücretlerini belirleyen lojistik, gümrükleme ve de depolama gibi farklı işleyiş söz konusu olacağından ücretler daha yüksek olur. Eşyaların bulundukları noktadan teslim alınması için önceden bir tespit yapılır ve sonrasında belirlenmiş olan tır adrese gelir. Bu geniş ve büyük bir organizasyondur bunun içinde bu konuda tecrübeli olan firmaları tercih etmeniz gerekir. Taşımacılıkta bir ürünün adresten alındıktan sonra teslimat süreci arasında geçen zaman diliminde gümrük işlemleri en çok sorun yaşanan problemler arasında yer almaktadır. Firmamız bu konuda yetkin bir deneyime sahip olduğundan dolayı bu işlemlerin eksiksiz ve profesyonel bir şekilde nasıl yapılması gerektiğini çok iyi bilir ve sizin sorun yaşamamanız için elinden geleni de yapacaktır.

Comments
 1. Gunuc.M

  Mrb Turkiye erdekten hollanda
  eindhoven e parsiyel olarak ilk
  baslangicta 400 kg zeytinyag getirmek
  istiyorum fiyat verebilirmisiniz
  Mujdat Gunuc

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


WhatsApp WhatsApp Canlı Destek