• E-Mail Adresimiz

  info@unerlojistik.com

 • Çağrı Merkezimiz

  +90 850 346 86 37

  +90 505 429 48 36

  +90 216 395 10 70

 • Çalışma Saatlerimiz

  Hafta içi: 09:00 - 19:00

  Hafta sonu:10:00-18.00

11

Ağu

2018

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

By, uluslarararası nakliyat Blog Comments: one comment

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı

Uluslararası zati eşya taşımacılığı bir lojistik firması olarak bizden taşıma hizmeti almadan önce belirtmemiz gereken bu konuda çok fazla hizmet çeşitliliğimiz olduğudur. Biz uluslararası zati eşya taşımacılığından tutun da evden eve nakliyata varıncaya kadar pek çok alanda hizmet veren güçlü ve köklü bir firmayız. Amacımız bu makaleyle birlikte hizmet alırken taşımacılığı sorunsuz bir hale nasıl getirebileceğimizdir.

Uluslararası zati eşya taşımacılığı kolay bir iş değildir. Bunun içinde seçeceğiniz firmanın ve kişilerin bu konuda uzman olması önemlidir. Nakliyat sırasında yaşanılabilecek sorunların çözümü ancak deneyimli firmaların başarısıyla mümkün olacaktır.

Uluslararası Zati Eşya Taşımacılığı Nedir?

İnsanların kullanmış oldukları kendi eşyalarını ticari bir amaç gütmeden nakledilmesi işlemine denilmektedir.  Bu eşyalar gümrük muafiyetine tabidir. Dolayısıyla bu şekilde bir nakliyat işlemi gerçekleştirdiğiniz de vergi ödemezsiniz.

Zati Eşyanızı Türkiye’ye Getirmek İçin Bilinmesi Gerekenler

Öncelikli olarak firmamızla iletişime geçmelisiniz. Çünkü bu tür nakliyat konusunda Türkiye’de büyük deneyime ve tecrübeye sahip en güçlü firma olarak biliniriz.

Eşyalarınızın güncel durumu konusunda bilgi sahibi olmalısınız. Firmamız sizden bilgi talep edilmesinde eşyalarınız konusunda açıklayıcı bilgiler vermelisiniz.

Firmamız nakliyat işlemini gerçekleştirirken kapıdan alıp yine kapıya kadar ulaştırmaktadır.

Firmamız nakliyat süreci içerisindeki tüm masrafları size kalem kalem sağlayacaktır.

Firmamız anlaşma sağlanması durumunda eşyalarınızın listesini çıkararak her türlü ayrıntıyı da yazılı olarak size sunacaktır.

Eşyalarınız yüklenirken koli bazlı olarak değerlendirilir ve bu şekilde listeleme yapılır. Her koli tek tek numaralandırılarak karışıklık yaşanmasına müsaade edilmez.

Eşyalar sizden teslim alındıktan sonra bir tutanak tutulur ve işlemin güvenli gerçekleşmesi ve sizin içinizin de rahat olması açısında tutanağın bir kopyası da size iletir.

Zati eşya taşımacılığında gümrükleme çok önemlidir. Bunun içinde eşyalarınızın tamamının doğru bir şekilde listelenmesi gerekir. Aksi takdirde farklı durumlarla karşılaşacağınızdan gümrükte cezai işlem uygulanmasına neden olunacaktır. Bunun içinde listeleme yaparken özellikle koli içerisindeki tüm eşyaların ayrı ayrı belirtilmesi gerekir.

Firmamız Uluslararası zati eşya taşımacılığında her zaman güvenin adresi olmuş ve eşyalarınızı kısa sürede teslim alarak varış noktasına ulaştırmıştır.

Comments
 1. Atakan

  Merhaba,

  İngiltere Chester’den (Liverpool limanına yakın bir
  şehir) İstanbul’a zati eşya taşımacılığı ile BMW, M5
  aracımı mümkün olan en kısa sürede (plan tarihi size
  bağlı flex) 10 gün süre ile götürüp getirilecek.
  Fiyat ve süre bilgisi rica ediyorum.
  Saygılarımla.

  Atakan Özen
  Whatsapp:0090 532 696 49 34
  Mobil : +44 7395 247 234

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *


WhatsApp WhatsApp Canlı Destek